Otomotiv sektöründe 50 yıllık tecrübemizle süre gelen yolculuğumuz sektörümüzde daha yeni başarılara koşmak için devam etmektedir.

Otomotiv sektöründe giderek artan rekabet ortamı ve ileri teknolojili ürün pazarında, bizim ölçeğimizdeki firmalar için güçlü ve lider markalarla birlikte çalışılması gerekliliği her zamandan daha önemli kılınıyor. Tüketicilerin tercih ettiği markalar ile çalışmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak, yurtiçi ve uluslararası pazarlara açılmak, lider marka ve firmalarla birlikte ortak hedeflere koşmakla mümkündür.

Bu sebeplerden dolayı, Siz değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile bölgemizde Mutlu Akü Bölge distribütörlüğünü uzun yıllardır başarıyla sürdürmekteyiz. Buradan aldığımız heyecan ve güç ile de sektörümüzde 1996 yılından bu yana Vapa Otomotiv Ltd. Şti. adı altında Çelik Akü ve Petronas Madeni Yağlar distribütörlüğüne devam etmekteyiz.

Yine sektörümüze 2011 yılında kazandırdığımız VRLA Dış Tic. Ltd .Şti. firması, Türkiye genelinde UPS.-Motosiklet-Solar, E. Bike akülerinin ithalatını yaparak, konusunda lider firmalardan biri olmuştur. Bu başarı yolculuğumuzda, daima iyi ve ileriyi hedefleyen ekibimizin, 1500’ü aşkın değerli iş ortaklarımızın, katkısı büyük ve önemlidir.

Siz iş ortaklarımızdan aldığımız enerjiyle, başarı ve kazan - kazan odaklı maraton koşusunda geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Birlikte daha büyük iş ortaklıkları ve yatırımlar yaparak hizmet vermeyi sürdüreceğiz…


Saygılarımla,


Osman Ayhan Varolan