Selenia Star Pure Energy

Selenia StAR Pure Energy, yeni Alfa Romeo benzinli motorlar için geliştirilen yeni tam sentetik bir motor yağıdır. Düşük kül içeriği ile yeni ACEA C3 teknik özelliklerini karşılar ve katalizörde tam koruma sunarak kullanım ömrünü uzatır.

ÖZELLİKLER
Özgün formülü motor özelliklerini yüksek özgün güç ile maksimum düzeye çıkarır, soğukta ilk çalışmayı kolaylaştırır ve değişen sıcaklıklarda viskoziteyi sabit tutar. Yeni Alfa Romeo benzinli motorlar, doğrudan enjeksiyon ve değişken geometrili türbin gibi yenilikçi teknik çözümlerin benimsenmesi sayesinde yakıt tasarrufu, düşük emisyon, kullanım kolaylığı ve üstün performansı birleştirebilir. Yeni benzinli güç üniteleri, bu sayede kusursuz sürüş özellikleri ve sessizlik sağlayarak kirliliği azaltma açısından önemli avantajlar sunabilir.

  • Selenia StAR Pure Energy, yakıt tasarrufunu maksimum düzeye çıkarmak, kirlilik önleme kurallarına uyumluluğu sağlamak, üretilen motorları daha da yüksek sıcaklıklarda çalışmak üzere korumak ve turbo şarjlı versiyonlarda tipik olarak sportif özellikleri geliştirmek üzere özel olarak formüle edilen bir motor yağıdır.
  • Bu özgün formül, dayanıklı bir yağ filmi oluşumu sağlar ve dengeli bir viskozite seviyesini korur, bu da yüksek özgün güçlü motorlara azami koruma sunar.
  • Yüksek sıcaklıklarda yüksek performans sağlar.