Selenia K Pure Energy

Selenia K Pure Energy, yeni benzinli motorlar için geliştirilen yeni tam sentetik bir motor yağıdır. Düşük kül içeriği ile yeni ACEA C3 teknik özelliklerini geçer ve katalizörde tam koruma sunarak kullanım ömrünü uzatır.

ÖZELLİKLER
Yeni benzinli motorlar, doğrudan enjeksiyon ve değişken geometrili türbin gibi yenilikçi teknik çözümlerin benimsenmesi sayesinde yakıt tasarrufu, düşük emisyon, kullanım kolaylığı ve üstün performansı birleştirebilir. Yeni benzinli güç üniteleri, bu sayede kusursuz sürüş özellikleri ve sessizlik sağlayarak kirliliği azaltma açısından önemli avantajlar sunabilir.

  • Selenia K Pure Energy, yakıt tasarrufunu maksimum düzeye çıkarmak, kirlilik önleme kurallarına uyumluluğu sağlamak, üretilen motorları daha da yüksek sıcaklıklarda çalışmak üzere korumak ve turbo şarjlı versiyonlarda tipik olarak sportif özellikleri geliştirmek üzere özel olarak formüle edilen bir yağdır.
  • Titiz çalışmalar, özel katkı maddelerinin, bu ürünü önceki tüm ürünlerden farklı kılan yüksek bir termal denge sunduğu Selenia K Pure Energy'nin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Çok düşük sıcaklıklarda düşük viskozite ve sürtünme katsayısı ile birlikte bu özellik, Selenia K Pure Energy'yi, hem keyif hem de koruma sağlayan en üst düzeyde motor performansı sunan en iyi ürün yapar.